Seizoen 2022-2023 

KZC 20-november-2022 - een koude dag

KZC 20-November-2022 - Results

KZC 20-November-2022 (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16
472Luuk KuijperNED12741241712128437211
470Gerard Post2301452415657511141
386Kees KoorenNED3303331383523136352
144Michiel EijsinkNED4396563232174455814
4Pim ten Harmsen vd BeekNED540521862711313822611
435Klaas SpaargarenNED64511745846346224533
188Cees van RooijenNED7718697768465967476
488Ron SerpentiNED8722876954788698685
365Nico van de KolkNED9997989101091199779997
475Arnold van RavensteynNED10123111011115911111111111111111111
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

KZC 13-november-2022 - K-klasse gaat internationaal.

Na een zeer grote opkomst werd besloten om iedereen een keer scheidsrechter te laten zijn. Dit betekende dat er bovenop de standaard aftrek 1 extra aftrek zou worden berekend na afloop. Dit gooide de top 3 geheel door elkaar. Al met al een spannende dag.

Speciale dank voor onze eerste Belgische deelnemer Emile Eykens met de BEL489. Hij kreeg na vandaag de aanmoediging prijs.

Tot volgende week iedereen.

KZC 13-november-2022 (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12
26Marcel BleekerNED11827162333121682
435Klaas SpaargarenNED2191161662943323
386Kees KoorenNED3201619511526451
236Cor VisserNED42316931716191244
472Luuk KuijperNED529547161694341116
378Joost KoorenNED6401625384166751216
188Cees van RooijenNED7417164925755767
144Michiel EijsinkNED847438169788106316
475Arnold van RavensteynNED953851674816109975
488Ron SerpentiNED10556810105166781096
348Richard SpruijtNED11653624161621616161616
471Jan KramerNED128491216111210101211111016
365Nico van de KolkNED13861011616106111616161616
489Emile EykensBEL14891113128131612131312138
298Henk de GrootNED159016101116111616111281116
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

KZC 30-oktober-2022 - opening nieuwe seizoen

De eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen zit er weer op. Het was een aanslag op ons geduld met nagenoeg geen wind.
Hierdoor konden er maar 4 wedstrijden gevaren worden.

K-klasse KZC Seizoen 22-23 - Results

K-klasse KZC Seizoen 22-23 (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4
26Marcel Bleeker1521213
386Kees Kooren261841
435Klaas Spaargaren3935113
236Cor Visser4118272
312Koen KoorenNED51110434
144Michiel Eijsink61343613
488Ron SerpentiNED71656513
188Cees van Rooijen8177783
471Jan Kramer931991313
160Rien Dogterom10326131313
475Arnold van RavensteynNED113913131313
Sail Scoring made easy: www.afleet.app