Nationaal Seizoen 2022-2023 

De Nordic-match van 4 december:

K Klasse Race 2 - Results

K Klasse Race 2 (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12
37Melle Heerlien116112148224124
421Jan Van Amerongen219233214155512
271Benny Schulten321421331433233
434Gert Heerlien430888822342351
292Wim Bijlsma532546563511445
108Benny Oldebeuving650354455888888
384Ward Boersma762665678888888
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

Eerste uitslagen Zaanstreek, echter aangezien er maar 4 deelnemers waren telt deze uitslag niet mee voor de ranking.

ZG 13 Nov 2022 - Results

ZG 13 Nov 2022 (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13
481Lion Charmant1143141221113131
4Pim tHvdB2172313112322312
118Ank Brand3211222434231423
415Paul ?4354434343444244
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

Uitslag Groningen 06-11-2022:

Uitslag Friesland 30-10-2022:

30 Oktober 2022 - Results

30 Oktober 2022 (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8
25Rob Berger110101712222
210Jan Rijpkema21214333114
253Henk Kuipers31552221385
421Jan van Amerongen42223154878
1Wieger De vries52337466451
439Hans Veen630108648543
143Reinout Plaatje734655910666
159Bob Hanenberg8384688571010
398Klaas Kooiker94079977937
Sail Scoring made easy: www.afleet.app