uitslagen uit de regio's Seizoen 2023-2024

Regio flevoland

18-02-2024 Lelystad

Scoring: RRS Appendix A
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14
470Gerard Post?1332112113161111
333Jan van Amerongen?334135101026272323
196Hans Harnas?3918424575434436
358Piet Hopma Zijlema?422324136188510710
482Arwin Karssemeijer?471010101032107313242
476Arjen Zwaanswijk?5875531010427476810
494Hans Welsman?5867666688626554
343Jan De Ruiter?8186775459101010101010
351Alex Breuseker??5488?1034558765
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

11 Feb Lelystad - Results

11 Feb Lelystad (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10
196Hans Harnas1134121191162
333Jan van Amerongen2221217742419
494Hans Welsman3222754523231
358Piet Hopma Zijlema4239436214324
476Arjen Zwaanswijk5273642335643
351Alex Breuseker6395375656555
343Jan De Ruiter7549563499999
482Arwin Karssemeijer8719899999999
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

4 Feb LELYSTAD - Results

4 Feb LELYSTAD (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16
454Berend Jan Edens1121151111113112112
26Marcel Bleeker2235711222434331221
25Rob Berger3367561663522223335
476Arjen Zwaanswijk441261013413341466743
196Hans Harnas5521382151362135645664
333Jan van Amerongen659447173131356777456
351Alex Breuseker786624145571313131313131313
343Jan De Ruiter889333198461313131313131313
338Lars Kruisheer9991313131131313131313554577
113Jan De Ruiter 210125139918713131313131313131313
316Christian Funk1112681111110137131313131313131313
250Frits Bonder1213291081131313131313131313131313
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

28 Jan LELYSTAD - Results

28 Jan LELYSTAD (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
464Dennis de Ruiter19112111227
494Hans Welsman218621434531
476Arjen Zwaanswijk319353662114
333Jan van Amerongen4309492113372
113Jan De Ruiter532297726465
316Christian Funk6361085345856
351Alex Breuseker73951010857743
338Lars Kruisheer843734571161111
93Carel Bel95746611811111111
147Erik Mees1067878111111111111
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

7 Jan 2024 Nieuwjaarscup - Results

7 Jan 2024 Nieuwjaarscup (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4
476Arjen Zwaanswijk131113
454Berend Jan Edens252221
482Arwin Karssemeijer394432
250Frits Bonder420331414
333Jan van Amerongen523514144
234Hans Welsman6346141414
358Piet Hopma Zijlema74214141414
93Carel Bel74214141414
351Alex Breuseker74214141414
190Wilco Santana74214141414
196Hans Harnas74214141414
113Jan De Ruiter74214141414
464Dennis de Ruiter74214141414
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

17 December - Results

17 December (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10
492Lion Charmant1192127312484
343Dennis de Ruijter2256543735131
482Arwin Karssemeijer327103551723225
333Jan Van Aerongen4293671641357
113Ties De Ruiter550912910258863
250Frits Bonder65315141113466742
454Berend Jan Edens758121211717171717
316Christian Funk8581491311577676
476Arjen Zwaanswijk961543417171710117
196Hans Harnas106781168817451717
190Wilco Santana1186171514141789998
338Lars Kruisheer1210247176171717171717
383Alex Breuseker1310378812171717171717
158Hans Welsman1411011101017171717111717
234Jan De Ruijter151141213129171717171717
93Carel Bel1613213171717171717171717
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

3 December BOVENWATER - Results

3 December BOVENWATER (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7
343Dennis de Ruiter1135212215
476Arjen Zwaanswijk21411471131
333Jan van Amerongen3192484423
383Alex Breuseker43179103552
113Jan De Ruiter531103514364
158Hans Welsman640111095646
358Piet Hopma Zijlema75041314141414
190Wilco Santana8511211146877
338Lars Kruisheer95637414141414
482Arwin Karssemeijer105868214141414
93Carel Bel116185614141414
250Frits Bonder1271961414141414
316Christian Funk1371141414147814
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

26 Nov BOVENWATER - Results

26 Nov BOVENWATER (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8
476Arjen Zwaanswijk11422134772
343Dennis de Ruiter214433212312
482Arwin Karssemeijer31531455151
421Jan van Amerongen42217517645
250Frits Bonder52275872413
338Lars Kruisheer6331266412584
358Piet Hopma Zijlema735124212312212
158Hans Welsman8411289663912
147Erik Mees96161271212121212
93Carel Bel106212121212812612
383Jan De Ruiter1165512121212121212
Sail Scoring made easy: www.afleet.app