uitslagen uit de regio's Seizoen 2023-2024 

Regio Noord

K Klasse Noord Cup 6 - Results

K Klasse Noord Cup 6 (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16
37Melle Heerlien11411121112112111132
292Wim Bijlsma2233321311323622216
490Ward Boersma3517556247865385424
308Frans Kuin45227449735117763353
271Benny Schulten55344656116248844545
154Jan Peter Bos65662337589512511111111
434Gert Heerlien7661198983571111436661
254Walther Hesselink875589756447451111111111
433Janny Oosten978116784296369711111111
172Wim Wind1013211111111111111111111111111111111
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

K klasse Noord cup 5 - Results

K klasse Noord cup 5 (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12
292Wim Bijlsma19131311111111
37Melle Heerlien220252133322234
253Henk Kuiper321373222255322
434Gert Heerlien439626654433999
308Frans Kuin541515449997663
490Ward Boersma647868765546449
154Jan Peter Bos751487896664559
254Walther Hesselink865744599999999
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

K klasse Noord Cup 4 - Results

K klasse Noord Cup 4 (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12
37Melle Heerlien110121121111212
292Wim Bijlsma217412213434131
434Gert Heerlien325243442523423
271Benny Schulten433534335652368
490Ward Boersma537355554246654
254Walther Hesselink647788866365545
138Jan Van Amerongen766666888888888
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

K Klasse Noord CUP 3 - Results

K Klasse Noord CUP 3 (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16
292Wim Bijlsma1152111332141211114
37Melle Heerlien2249924226212123331
333Jan Van Amerongen3369332145624447252
490Ward Boersma4441663611593554477
182Theo Dik5469546594336335623
271Benny Schulten6543455457495662566
308Frans Kuin7644299993757776745
154Jan Peter Bos81045999999999999999
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

K klasse Noord Cup 26-11-2023 - Results

K klasse Noord Cup 2 (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11
292Wim Bijlsma11371351311111
37Melle Heerlien229574332622214
17Jan ten Hoeve331821121771464
253Henk Kuiper4411552945461414
484Marcel Feringa5423106710736532
490Ward Boersma6462324714149973
254Walther Hesselink75711881458453514
1Wieger De Vries866491414135238814
271Benny Schulten9671247846121241014
154Jan Peter Bos10759696111491110414
375Eddy Adema11921012119129111011914
108Benny Oldebeuving12936111014814108121414
182Theo Dik13961414141061081371414
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

K Klasse Noord Cup - Results 29-10-2023

K Klasse Noord Cup (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12
25Rob Berger113161111363161
37Melle Heerlien214222242111513
17Jan ten Hoeve327547427424232
292Wim Bijlsma4323935712232626
308Frans Kuin53841463564121275
253Henk Kuiper65083836312127884
1Wieger De Vries750676121212556357
333Jan Van Amerongen869711107541081271212
182Theo Dik974128111212991254412
212Willy Kath107691091288898998
490Ward Boersma11781255121267712121212
Sail Scoring made easy: www.afleet.app