uitslagen uit de regio's Seizoen 2023-2024

Hellevoetsluis 1 - Results

Hellevoetsluis 1 (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16
492Lion Charmant1173113112312231113
423Leo Wallage2181422221161112342
473Rein Bakker3402537436255523561
415Paul Van Dijk4435375343736354424
45Martin Pet5487661577623475235
354Sander Kraaijeveld6564256655544647777
197Theo Van Putten7646744764477766656
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

25 Jan - Results

25 Jan (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9
492Lion Charmant181111021211
4Pim tHvdB213322213142
118Ank Brand317243137323
52Jan Wouter Willemsen425434442464
115Addie Tange540877554577
285Jacco Grandiek642668695658
9Cees Kersten74671061088836
446Mick Ellerbeck84791051076785
123Hay Winters9485593610101010
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

Nieuwjaars Race - Results

Nieuwjaars Race (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6
118Ank Brand16161134
492Lion Charmant29332313
52Jan Wouter Willemsen310243741
415Paul Van Dijk410724262
111Wouter Van Dis516556425
2Bas De Jong619475556
473Rein Bakker72061761010
446Mick Ellerbeck83710101010107
123Hay Winters940101010101010
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

10 December - Results

10 December (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14
2Lion Charmant12137122113162414
3Arend Jan Pasman22721535352233323
118Ank Brand33642471765425135
491Reggie Veltkamp43653356524351541
4Pim tHvdB54016263237546277
115Addie Tange64165614441714656
446Mick Ellerbeck76274747676677762
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

6 December - Results

6 December (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5
4Pim tHvdB1511124
435Klaas Spaargaren2933412
492Lion Charmant31222553
386Kees Kooren41446731
470Gerard Post51864365
491Reggie Veltkamp62185286
63Huib Molman72557678
115Addie Tange82678847
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

3dec - Results

3dec (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12
492Lion Charmant117431123521121
123Hay Winters218154631112212
265Pim tHvdB329215512254543
52Jan Wouter Willemsen431322246435336
118Ank Brand541543454346465
9Cees Kersten650666365663654
Sail Scoring made easy: www.afleet.app