Home » Ranglijst en uitslagen » Uitslagen seizoen 2021/2022

KZC 14 november 2021

Een heerlijke Noord-Oosten wind en een afgetekende winnaar!

 

Wat een verschil met de afgelopen wedstrijd, een heerlijk lopend windje over de plas. Wat de wedstrijdbaan aan lagerwal bracht. Veel wier dus helaas.

Zeker voor de pauze maakte de uiteindelijke winnaar er echt een one-man-show van. Zeer verdiend trouwens. Ook met de nodige aanvaringen en de nodige 'novice' zeilers werd het een mooie dag.

Kees Kooren, hartelijk gefeliciteerd met de mooie overwinning.

Op naar de volgende met hopelijk de zelfde opkomst.

KZC Wintercup - 14 November 2021 - Results

KZC Wintercup - 14 November 2021 (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16
386Kees KoorenNED1181111131145313822
348Richard SpruijtNED23351344393224122733
26Marcel BleekerNED3363725256531541641
236Cor VisserNED444633362247721054134
188Cees van RooijenNED55385102914716696357
435Klaas SpaargarenNED65313613135478624541113
144Michiel EijsinkNED75944588696531338295
4Pim ten Harmsen vd BeekNED88422674853813131313131313
5Ron SerpentiNED992999131110109108777566
79Ron HuibersNED109978891013121099889978
475Arnold van Ravensteyn1111513131167781313131361310813
280Harm van der BroekNED121351010713121111111113131313131313
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

KZC 31 oktober 2021 

Regen en wind....of toch niet??

 

De aftrap van het nieuwe wintercup seizoen 2021-2022 is weer geweest, vol verwachting van wind en regen gingen de 12 schepen vol goede moed van start.

Als eerste werd tijdens de briefing vooraf de wedstrijd-regels weer onder de aandacht gebracht. Zodat er geen herhaling van de eerste oefen wedstrijd, twee weken geleden, zou plaats vinden. En inderdaad werden er duidelijk strafrondjes gemaakt door degene die een fout had gemaakt. De verwachte wind hebben we nooit gezien, zodat het een echt casino-potje werd. Degene die het beste 'dubbel-zes' wist te gooien was Gerard Post! Proficiat.

 

 

 

KZC Wintercup - 31 Oktober 2021 - Results

KZC Wintercup - 31 Oktober 2021 (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12
470Gerard PostNED122335412263315
26Marcel BleekerNED224574166431123
236Cor VisserNED327421623844852
312Koen KoorenNED42710493310512234
472Luuk KuijperNED5331825791135741
386Kees KoorenNED6377188413275713
188Cees van RooijenNED75329771111676666
79Ron HuibersNED864910311981088487
454Rene VerkerkNED96665625791313131313
5Ron SerpentiNED1076131111101051159998
365Nico van de KolkNED119013131098471313131313
348Richard SpruijtNED121058613131313131313131313
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

KZC 17 oktober 2021 

Daar gaan we weer.

 

Het nieuwe seizoen is weer gestart. Om te beginnen eerst met een 'test-event'. Dit om alle stof weer van de zeilers en boten te halen.
Na een gezellige dag op de steiger was het uiteindelijk Cor Visser die er met de eer vandoor ging. Gefeliciteerd!

 

Uitslagen van de eerste TEST dag

KZC Wintercup 17 Oktober - Results

KZC Wintercup 17 Oktober (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16
236Cor VisserNED1316792733212233722
26Marcel BleekerNED2333134155543451371
348Richard SpruijtNED33352131042431326544
386Kees KoorenNED439144102289117165133
144Michiel EijsinkNED5442556617655542415
472Luuk KuijperNED6468665561164914258
4Pim ten Harmsen vd BeekNED754432138432671111111111
365Nico van de KolkNED8829987876778688666
188Cees van RooijenNED9897878410981111877997
79Ron HuibersNED1010810101099910108111099889
Sail Scoring made easy: www.afleet.app