Home » Ranglijst en uitslagen » Uitslagen seizoen 2021/2022

NK K-Klasse Lelystad 2022

Hier kan ik kort over zijn: een heerlijk evenement met goede wind in varierende sterktes en een uitstekende wedstijdleiding.

 

De winnaar?

Marcel Bleeker NED26

Nr. 2:

Michiel Eijsink NED144

Nr. 3 en sportiviteits prijs:

Klaas Spaargaren NED 435

 

Een mooi resultaat voor de KZC zeilers!!

ZW-Scoring results

NK K-klasse 2022

Uitslag: K-klasse - Gold fleet
Punten houden rekening met 2 aftrekwedstrijden
Nr Zeilnr Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 26 Marcel Bleeker 10 1 (3) 1 1 1 3 (4) 2 1
2 144 Michiel Eijssink 15 1 2 3 1 1 4 (12) (6) 3
3 435 Klaas Spaargaren 19 2 1 1 5 2 (10) 5 3 (6)
4 295 John Weisenbach 26 5 4 2 4 6 (11) (10) 1 4
5 236 Cor Visser 28 2 1 3 3 10 7 2 (12) (dnf)
6 292 Wim Bijlsma 30 3 3 2 (13) 8 (8) 1 8 5
7 481 Lion Charmant 33 3 (7) 4 6 7 1 7 5 (10)
8 4 Pim Harmsen vd Beek 34 6 2 (9) 5 2 2 8 9 (dsq)
9 386 Kees Kooren 34 4 5 7 2 4 5 (13) 7 (9)
10 118 Ank Brand 41 8 9 6 (10) 3 (13) 9 4 2
11 158 Hans Welsman 41 5 9 7 3 (12) 6 3 (13) 8
12 196 Hans Harnas 45 (10) 6 4 6 7 9 6 (10) 7
13 138 Jan van Amerongen 58 8 10 (15) 4 3 (12) 11 11 11
14 339 Fokko Edens 70 6 13 14 2 5 (dns) (dns) dns dns
ZW Zeilwedstrijden programma, 5.02.04.00
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
© 1986-2017, Leo Eggink, NL
2022-03-29 21:01

KZC 20 maart 2022 - Finale wedstrijd wintercompetitie

De laatste wedstrijd van dit winterseizoen, een race met wisselende weersomstandigheden.

Dan weer veel wind dan weer sneeuw, dan weer geen wind.

Uiteindelijk kwam de wind weer terug om de laatste poule wedstrijden af te ronden.

Verassend vandaag was het varen van Michiel die op koers lag voor de overwinning maar die uiteindelijk aan de seizoen winnaar Marcel moest overlaten.

Dus de volgende race: NK Lelystad !!!! Let's Go!!!

KZC Wintercup 20 maart 2022 - Results

KZC Wintercup 20 maart 2022 (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16
26Marcel BleekerNED1275121513462144631
144Michiel EijsinkNED2276616342314237112
236Cor VisserNED32833117221231612563
386Kees KoorenNED4404552156545521724
435Klaas SpaargarenNED5461123343762611534511
470Gerard PostNED65811144981115937521111
188Cees van RooijenNED7622785875787496345
312Koen KoorenNED87374786649737688811
454Ron SerpentiNED99281169798898889976
475Arnold van RavensteynNED101299111111111111111111111111101111
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

KZC 6 maart 2022 - De gouden neut - k-klasse 30 jaar

Wie wint de "Gouden Neut"?

Dat was de inzet van de winter cup wedstrijd op de KZC naar aanleiding van de uitnodiging van Lion Charmant (initiatief nemer K-Klasse) om het 30 jarig bestaan van de klasse organisatie te vieren.

Dus gingen 9 KZC zeilers de uitdaging aan.

Een flink stevige wind uit het noordoosten maakte er een spectaculair schouwspel van.

Boord aan boord (soms letterlijk boot OP boord...sorry Koen) werden er 20 races gevaren met een uiteindelijke winnaar die volgens eigen zeggen 'niet z'n dag had'.

De winnaar Gouden Neut 2022: NED26 - Marcel Bleeker.

Gefeliciteerd!

KZC Wintercup Gouden Neut - 6 Maart 2022 - Results

KZC Wintercup Gouden Neut - 6 Maart 2022 (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16R 17R 18R 19R 20
26Marcel BleekerNED139221291564654104412232
386Kees KoorenNED2415333141311333361010546
4Pim ten Harmsen vd BeekNED347647453455249210331161
378Joost KoorenNED4481741267224121102106101010
312Koen KoorenNED5538627323101056551154614
144Michiel EijsinkNED653456567216921710523425
188Cees van RooijenNED758318875104337642745353
5Ron SerpentiNED811778594810710887610101010101010
365Nico van de KolkNED91259996896877981010101010101010
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

KCZ 27 februari 2022

Dat was weer een heerlijke zeil dag. Ook de boten waren blij dat de 1,5 meter afstand regel was opgeheven: resultaat veel aanvaringen.....

Tsja volgende week dan maar weer mondkapjes voor de boten?

 

KZC Wintercup - 27 Februari 2022 - Results

KZC Wintercup - 27 Februari 2022 (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16
26Marcel BleekerNED1265471411112111112113
236Cor VisserNED2327224521521553442
386Kees KoorenNED33766521741117921234
435Klaas SpaargarenNED43811331131161122645211
348Richard SpruijtNED55431115386111153373711
144Michiel EijsinkNED65747667454114446755
188Cees van RooijenNED75985488133336711111111
5Ron SerpentiNED8741091010698846785661
470Gerard PostNED980238725271111111111111111
365Nico van de KolkNED109698999679588911111111
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

Training 5 februari 2022

Vanwege de storm verwachting op zondag een leuke training pot gevaren

5 Feb - Results

5 Feb (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16R 17
386Kees Kooren12643135252214512311
236Cor Visser22731322325131423223
470Gerard Post33116261171363134434
348Richard Spruit44497644416557251142
144Michael55422456763476345559
435Klaas66654517634922999999
475Arnold79195773549699999999
298Henk810299999987945699999
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

KZC 23 Januari 2022

Het was weer een drijfpartij met heel weinig wind. En ja degene die hier altijd perfect mee om weet te gaan was Kees Kooren. Proficiat!

KZC Wintercup - 23 Januari 2022 - Results

KZC Wintercup - 23 Januari 2022 (Standard Scoring)
SailSailorRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8
386Kees Kooren1811451131
144Michiel Eijsink21634236242
470Gerard Post31623522453
26Marcel Bleeker4214261135111
236Cor Visser52255115665
188Cees Van Rooijen62466348326
5Ron Serpenti741117767787
348Richard Spruijt845111111114874
475Arnold Van Ravenstein954118879111111
298Henk De Groot10661111111111111111
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

KZC 9 Januari 2022

Klaas mag als 5e plaats een klein verslag schrijven ;-)

 

KZC Wintercup - 9 Januari 2022 - Results

KZC Wintercup - 9 Januari 2022 (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16
26Marcel BleekerNED1225121142324114227
236Cor VisserNED2442645213633876683
312Koen KoorenNED34510499391155632168
472Luuk KuijperNED4493216122481712123875
435Klaas SpaargarenNED5566568637586388432
378Joost KoorenNED657487124121010112521941
386Kees KoorenNED75883102105824101045359
144Michiel EijsinkNED86591057876971469716
348Richard SpruijtNED96917335857997512121212
188Cees van RooijenNED1089121211496911108997594
470Gerard PostNED11997981271011461121212121212
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

Nieuwjaars training 02-01-2022

Iedereen een gelukkig en gezond 2022 toegewenst!

Aangezien we het niet kunnen laten, toch de boot gepakt en met z'n zessen op ruim 1,5 meter onderlinge afstand een trainingspotje met flinke windvlagen gevaren.
Kortom, we zijn er weer klaar voor!

Nieuwjaar 2021 Oefen - Results

Nieuwjaar 2021 Oefen (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16
26Marcel BleekerNED1221313111331431443
348Richard SpruijtNED2224142332212312321
472Luuk KuijperNED3276567225123143112
144Michiel EijsinkNED4412435443444227777
236Cor VisserNED5473651554555554237
470Gerard PostNED6685224767777777777
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

KZC 19 december 2021

Corona lockdown uitslag

Tsja, weer een lockdown, dus een klein clupje op 1,5 meter afstand heeft de zuchtkracht 1 overwonnen.

Op naar 2022! iedereen de beste wensen en een goede gezondheid toegewenst!

KZC Wintercup - 19 December 2021 - Results

KZC Wintercup - 19 December 2021 (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12
386Kees KoorenNED114342211141312
472Luuk KuijperNED221125144352134
236Cor VisserNED323234323213477
470Gerard PostNED428513465424253
348Richard SpruijtNED529651532635541
188Cees van RooijenNED645466656566625
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

KZC 5 December 2021

Deze Sinterklaas wedstrijd werd in een klein gezelschap afgewerkt.

KZC Wintercup - 5 December 2021 - Results

KZC Wintercup - 5 December 2021 (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12
144Michiel EijsinkNED114211316422611
236Cor VisserNED225154641243244
472Luuk KuijperNED325342292365423
435Klaas SpaargarenNED428425535636132
386Kees KoorenNED529788124114565
188Cees van RooijenNED635563463751356
5Ron SerpentiNED755837859577777
365Nico van de KolkNED867676779889999
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

KZC 14 november 2021

Een heerlijke Noord-Oosten wind en een afgetekende winnaar!

 

Wat een verschil met de afgelopen wedstrijd, een heerlijk lopend windje over de plas. Wat de wedstrijdbaan aan lagerwal bracht. Veel wier dus helaas.

Zeker voor de pauze maakte de uiteindelijke winnaar er echt een one-man-show van. Zeer verdiend trouwens. Ook met de nodige aanvaringen en de nodige 'novice' zeilers werd het een mooie dag.

Kees Kooren, hartelijk gefeliciteerd met de mooie overwinning.

Op naar de volgende met hopelijk de zelfde opkomst.

KZC Wintercup - 14 November 2021 - Results

KZC Wintercup - 14 November 2021 (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16
386Kees KoorenNED1181111131145313822
348Richard SpruijtNED23351344393224122733
26Marcel BleekerNED3363725256531541641
236Cor VisserNED444633362247721054134
188Cees van RooijenNED55385102914716696357
435Klaas SpaargarenNED65313613135478624541113
144Michiel EijsinkNED75944588696531338295
4Pim ten Harmsen vd BeekNED88422674853813131313131313
5Ron SerpentiNED992999131110109108777566
79Ron HuibersNED109978891013121099889978
475Arnold van Ravensteyn1111513131167781313131361310813
280Harm van der BroekNED121351010713121111111113131313131313
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

KZC 31 oktober 2021 

Regen en wind....of toch niet??

 

De aftrap van het nieuwe wintercup seizoen 2021-2022 is weer geweest, vol verwachting van wind en regen gingen de 12 schepen vol goede moed van start.

Als eerste werd tijdens de briefing vooraf de wedstrijd-regels weer onder de aandacht gebracht. Zodat er geen herhaling van de eerste oefen wedstrijd, twee weken geleden, zou plaats vinden. En inderdaad werden er duidelijk strafrondjes gemaakt door degene die een fout had gemaakt. De verwachte wind hebben we nooit gezien, zodat het een echt casino-potje werd. Degene die het beste 'dubbel-zes' wist te gooien was Gerard Post! Proficiat.

 

 

 

KZC Wintercup - 31 Oktober 2021 - Results

KZC Wintercup - 31 Oktober 2021 (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12
470Gerard PostNED122335412263315
26Marcel BleekerNED224574166431123
236Cor VisserNED327421623844852
312Koen KoorenNED42710493310512234
472Luuk KuijperNED5331825791135741
386Kees KoorenNED6377188413275713
188Cees van RooijenNED75329771111676666
79Ron HuibersNED864910311981088487
454Rene VerkerkNED96665625791313131313
5Ron SerpentiNED1076131111101051159998
365Nico van de KolkNED119013131098471313131313
348Richard SpruijtNED121058613131313131313131313
Sail Scoring made easy: www.afleet.app

KZC 17 oktober 2021 

Daar gaan we weer.

 

Het nieuwe seizoen is weer gestart. Om te beginnen eerst met een 'test-event'. Dit om alle stof weer van de zeilers en boten te halen.
Na een gezellige dag op de steiger was het uiteindelijk Cor Visser die er met de eer vandoor ging. Gefeliciteerd!

 

Uitslagen van de eerste TEST dag

KZC Wintercup 17 Oktober - Results

KZC Wintercup 17 Oktober (Standard Scoring)
SailSailorClubRankTotR 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11R 12R 13R 14R 15R 16
236Cor VisserNED1316792733212233722
26Marcel BleekerNED2333134155543451371
348Richard SpruijtNED33352131042431326544
386Kees KoorenNED439144102289117165133
144Michiel EijsinkNED5442556617655542415
472Luuk KuijperNED6468665561164914258
4Pim ten Harmsen vd BeekNED754432138432671111111111
365Nico van de KolkNED8829987876778688666
188Cees van RooijenNED9897878410981111877997
79Ron HuibersNED1010810101099910108111099889
Sail Scoring made easy: www.afleet.app